DAUGAVPILS LATVIEŠU KULTŪRAS CENTRA MUZIKĀLIE PROJEKTILatviešu kultūras centrs un TV kanāls LRT + piedāvā aizraujošu ceļojumu pa festivāla  “Muzikālais augusts Daugavpilī” koncertu lappusēm:

13. jūnijā (sestdien) plkst. 12.30 / 18.30
SAULIUS PETREIKIS & WORLD ORCHESTRA (Viļņa)


Šis īpašais Pasaules orķestra projekts kopā ar Stīgu kvartetu ir Sauļa Petreiķa viena no radošās izpausmes rakstura īpašībām. Koncertā vienā telpā apvienosies gaisma un ēna, rotaļīgums un dusmas, savukārt tam visam cauri vīsies īru straujie ritmi un armēņu dudukas skaņas. Daudzām dziesmām ir raksturīga ķeltu skaņa, kas labi sader kopā ar lietuviešu un latviešu tradicionālo mūziku, savukārt eksotiskie timbru ritmi dziļāk iepazīstinās ar Ķīnas, Irānas un Indijas mūziku.

14. jūnijā (svētdien) plkst. 12.30 / 18.30
Marija NAUMOVA koncertā  VASARAS NAKTS


Rāma kā migla vasaras rītos, viļņojoša kā jūra pievakarē un gaisīga kā taureņa spārnu vēdas būs muzikālā programma. Vairākās valodās izdziedāti stāsti ļaus uz brīdi aizmirst ikdienu un nodoties mūzikai. Kopā ar Mariju uz skatuves būs mūziķi - Rolands Beļēvičs (klavieres), Ingus Feldmanis (ğitāra), Norberts Skraucis (kontrabass), Jegors Kovaikovs (ğitāra), Andris Buiķis (bungas).
 
Informācija: Latviešu kultūras centrs, www.vienibasnams.lv

Kalendārs