Senioru deju kolektīvs „Atbalss” tika dibināts 1989. gadā, pirmais vadītājs bija Mečislavs Caune. Kolektīva darbības atjaunošana sākās 2004. gadā, kad par tā vadītāju kļuva Ivars Mironovs.
 
SDK “Atbalss” ir vairāku Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku dalībnieks (2008., 2013., 2018. g.).
“Atbalss” labprāt koncertē kopā ar folkloras ansambļiem vai citiem dziedošajiem kolektīviem; ir piedalījies Latgales novada senioru dziesmu un deju festivālos Daugavpilī, Ludzā, Krāslavā, Višķos, tautu draudzības festivālos Salaspilī, Paņevēžā (Lietuva), Viļņā (Lietuva), senioru deju svētkos Jūrmalā, Ikšķilē, Saulkrastos, Madonā, jaunrades deju atlases konkursā Valmierā un jaunrades deju skatē Daugavpilī, draudzības koncertos Skrīveros, Siguldā un Daugavpils novadā, Latgales deju svētkos, kā arī starptautiskajā tautas mākslas festivālā “Augšdaugava”.

Senioru deju kolektīvs aktīvi iesaistās pilsētas rīkotajos pasākumos un dejojis pilsētas svētkos, ikgadējās deju kolektīvu skatēs, Vienības nama koncertos un kolektīvu jubilejas koncertos.

Šajā sezonā tika svinēta Ivara Mironova 70 gadu jubileja un SDK “Atbalss” 30 gadu jubileja. Ivars Mironovs ir veidojis  horeogrāfijas 42 dejām, kuras dejo gan SDK “Atbalss”, gan citi kolektīvi. Savas pastāvēšanas laikā kolektīvs ir dejojis vairāk kā simts koncertos Latvijā un ārpus tās.

Mēģinājumi notiek otrdienās, ceturtdienās un sestdienās. Kolektīva vadītājs – Ivars Mironovs.
Kontakttālrunis: 20068101, e-pasts: upeniece_i@inbox.lv

Kalendārs