Vokālā studija „Pērlītes” ir dibināta 2003. gadā. Tās dalībnieku vecums ir no 3 līdz 15 gadiem. Savā pastāvēšanas laikā tās dalībnieki ir piedalījušies vairākos konkursos un koncertos Latvijā un citās valstīs (“Latgales zvaigznīte”, “Jaunās zvaigznes”, “Baltā kaza”, “Olgas disenīte”, „Gaujas atbalss”, „Saules lietus Latgalē”, „Sudraba zvani”, „Balss pavēlnieks”, „Pērles un dimanti”, „DEBUT”, „Dinaburgas zvaigznes”, Daugavas pērle”, „Tusiņš trīs priedēs”, „Ogres ritmi”, kā arī starptautiskajā festivālā “Slāvu bazārs” (Baltkrievija), “Magutni boža” Moģiļevā (Baltkrievija), „Baltic Talents” (Zviedrija), „Muzikālās nominācijas” (Lietuva), „Dziedi, ziemiņa“ (Lietuva), „Spring fiesta” (Lietuva), „Viļņas pavasara skaņas" (Lietuva), "Rechnije noti” (Bulgārija), „Zelta bitīte” (Baltkrievija) u. c.). Tomēr vissirsnīgākie koncerti ir notikuši dzimtajā pilsētā – Daugavpilī – Vienības nama rīkotajos pasākumos, kā arī Daugavpils pilsētas svētku ietvaros. Kolektīva repertuāru, lielākoties, veido estrādes dziesmas.
 
Studija var lepoties ar savu ieguldījumu bērnu vokālās mākslas un estrādes dziedāšanas attīstībā, jo šajos gados ir izskoloti vairāk kā 100 bērni, un daudzi no viņiem joprojām ir studijas pamats un lepnums. Sadarbojoties ar Vienības nama kolektīviem, studija „Pērlītes” ir izveidojusi vairākas koncertprogrammas. Viena no tām ir „Līgo”, kas tapa sadarbībā ar profesionālo pūtēju orķestri „Daugava” 2012. gadā un ir dziedāta Daugavpilī un Vitebskā (Baltkrievija).

2009. gadā studija „Pērlītes” ierakstīja un izdeva CD ar Jevgeņija Ustinskova dziesmām -„Jevgeņija Ustinskova dziesmas izpilda vokālā pop-grupa „PĒRLĪTES””.

Mēģinājumi notiek otrdienās un trešdienās. Studijas vadītāja - Iveta Ustinskova.

Kontakttālr.: 29717755, e-pasts: perlites@inbox.lv