Frankofonijas dienu ietvaros Daugavpilī viesosies Frederika Borē „Butterflies” trioŠī gada 12.martā plkst. 18.00 Daugavpils Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) Frankofonijas dienu Latvijā ietvaros notiks Frederika Borē „Butterflies” trio (Francija) koncerts.

Grupas sastāvā:
Frederiks Borē / Frederic Borey (tenora saksofons)
Klemāns Daldoso / Clément Daldosso (kontrabass)
Stefans Adsuārs / Stéphane Adsuar (perkusijas)

Koncerta rīkotāji atzīst: „„Hipnotizējošs”! Tas ir vārds, kas lieliski raksturo Frederika Borē “BUTTERFLIES” Trio. Aicinājums uz emocionālu ceļojumu, kurā nav vienaldzīgo! Trio mūziķi sarunājas un it kā sadziedas ar saviem instrumentiem, paplašinot dinamikas robežas perfektā ritmu savienojumā, nepārtraukti ieklausoties viens otrā, līdzīgi kā to dara kameransambļi. Tieši tas padara šo grupu īpaši pievilcīgu. Trio muzikālā performance ir ideālā līdzsvarā starp tradicionālo un laikmetīgo.”

Kā grupas līderis un pēc sešu albumu, kas iznākuši prestižajā ierakstu kompānijā “Fresh Sound Records”, Frederiks Borē izjuta nepieciešamību izpausties trio sastāvā, piesaistot kontrabasistu un perkusionistu. Viņš pats raksturo šo jauno grupu kā “akrobātisku”, kuras programmā ir gan džeza standarti – neizsīkstošs iedvesmas avots, gan personiskas kompozīcijas, kuras džeza kritiķi jau ir atzinīgi novērtējuši, atzīmējot arī dažus iepriekšējus Frederika īstenotus projektus.

Koncertu Daugavpilī piedāvā Francijas institūts Latvijā un Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde „Vienības nams”.

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē (darba dienās no plkst. 16.30 - 18.30) un Biļešu paradīzes kasēs. Cena 7.00 euro

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana publicitātes un vēsturiskajām vajadzībām.

Papildu informācija:
DVPI „Vienības nams”
Latviešu un latgaliešu kultūras centrs
t.: +371 654 25572