Ar franču mūziķu koncertu Daugavpilī tiek atzīmētas Frankofonijas dienasOtrdien, 12. martā, plkst. 18.00 Daugavpils Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) notiks Frederika Borē „Butterflies” trio (Francija) koncerts, kas tiek rīkots Frankofonijas dienu Latvijā ietvaros.

Grupas sastāvā:
Frederiks Borē / Frederic Borey (tenora saksofons)
Klemāns Daldoso / Clément Daldosso (kontrabass)
Stefans Adsuārs / Stéphane Adsuar (perkusijas)
 
Koncerta rīkotāji atzīst: „„Hipnotizējošs”! Tas ir vārds, kas lieliski raksturo Frederika Borē “BUTTERFLIES” Trio. Aicinājums uz emocionālu ceļojumu, kurā nav vienaldzīgo! Trio mūziķi sarunājas un it kā sadziedas ar saviem instrumentiem, paplašinot dinamikas robežas perfektā ritmu savienojumā, nepārtraukti ieklausoties viens otrā, līdzīgi kā to dara kameransambļi. Tieši tas padara šo grupu īpaši pievilcīgu. Trio muzikālā performance ir ideālā līdzsvarā starp tradicionālo un laikmetīgo.

Plašāka informācija par Frederika Borē „Butterflies” trio (Francija):
https://www.institut-francais.lv/v_events/concerts-de-jazz-trio-frederic-boyer/#/
https://www.youtube.com/watch?v=U9pbX0XB5uM&t=125s

Koncertu Daugavpilī piedāvā Francijas institūts Latvijā un Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde „Vienības nams”.

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē (darba dienās no plkst. 16.30 - 18.30) un Biļešu paradīzes kasēs. Cena 7.00 euro

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana publicitātes un vēsturiskajām vajadzībām.

Papildu informācija:
DVPI „Vienības nams”
Latviešu un latgaliešu kultūras centrs
t.: +371 654 25572