LĪGOSIM STROPU ESTRĀDĒ!

Daugavpilī, 23. jūnijā plkst. 20.00
LĪGOSIM STROPU ESTRĀDĒ!

23. jūnijā aicinām daugavpiliešus un pilsētas viesus līgot Stropu estrādē.

No plkst. 19.00 sāks darboties svētku tirdziņš.


Plkst. 20.00 - tautas mūzikas un deju koncerts „Rūtoj saule, rūtoj mēness” ar folkloras dziesmu un deju kopas „Svātra”, jauniešu deju kolektīva „Laismeņa”, vidējās paaudzes deju kolektīva „Saime” un Vitebskas valsts iestādes „Kultūras centrs „Vitebska”” Baltkrievijas Republikas Nopelniem bagātā amatiermākslas deju ansambļa „Ļavoņiha” un jauniešu tautas teātra „Koļeso” piedalīšanos.

Ielīgošana - „Zem ozola kuplajiem zariem”

Daugavpilī, Dubrovina parkā
20. jūnijā plkst. 17.00
Ielīgošana - „Zem ozola kuplajiem zariem”

20. jūnijā plkst. 17.00 aicinām daugavpiliešus un pilsētas viesus uz skaistāko parku Daugavpilī, lai kopā ar Latviešu kultūras centra kolektīviem ieskandinātu tuvojošos vasaras saulgriežu svētkus – Jāņus. Ielīgosim svētkus, rotāsim parka ozolus, vīsim Jāņuzāļu vainagus, garšosim ķimeņu sieru, maizes saldo dziru un putojošo alu.

SVĀTRA MUZICĒS VISLATVIJAS GODU SAIMNIEČU SAIETĀ

SVĀTRA MUZICĒS VISLATVIJAS GODU SAIMNIEČU SAIETĀ
2013. gada 25. maijā plkst. 12.00 – 18.00 Rīgā, Mežaparkā notiks „Latviešu godu saimnieču saiets”.

Šādi svētki Latvijā notiks pirmo reizi. Saietā darbosies Latgales, Vidzemes, Kurzemes un Zemgales GODU SĒTAS, kurās saimnieces piedāvās katram novadam raksturīgākos ēdienus. Lai godu saimnieces svētkos sevi izrādītu, viņas apmeklētājiem atklās prasmes ēdienu gatavošanā, stāstīs par dažādiem godu rituāliem, tradīcijām un ieražām. Norisi atraktīvu padarīs saimnieču sacensības vistu plūkšanā, kartupeļu mizošanā, bliņu mešanā, maizes mīcīšanā un citas interesantas izdarības.

Konkurss „Daugavas pērle”

Starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss
„Daugavas pērle”
 
2013. gada 12. maijā Latviešu kultūras centrs Daugavpils teātrī rīkoja I starptautisko bērnu un jauniešu mūzikas konkursu „Daugavas pērle”.
 
Konkursā dalību ņēma bērni un jaunieši no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas, kopā 34 konkursanti. Dalībnieki tika iedalīti 4 grupās: A1 – solisti vecumā no 6 līdz 11 gadiem, A2 – solisti no 12 līdz 17 gadiem, B1 – bērnu vokālie ansambļi, B2 – jauniešu vokālie ansambļi.

FINĀLA LĪGAS FUTBOLĀ TIEŠRAIDES TRANSLĀCIJA

LAISMEŅA 25 gadu jubilejas koncerts DEJOJAM! IZBAUDĀM! PRIECĒJAM!

Vienības nama koncertzālē 18. maijā plkst. 16.00
Latviešu kultūras centra jauniešu deju kolektīva LAISMEŅA
25 gadu jubilejas koncerts
DEJOJAM! IZBAUDĀM! PRIECĒJAM!

Laismeņa – paši pirmie gaismas stari, kas rītausmā izlaužas pie apvāršņa, tieši tāds ir arī JDK „Laismeņa” – gaišs, prieka pilns un dzirkstošs. Šī gada 18. maijā JDK „Laismeņa”  un  vadītāja Diāna Soldāne aicina  ikvienu tautas dejas un kolektīva atbalstītāju un cienītāju uz savu 25 gadu jubilejas koncertu, kurā kopā ar sadraudzības kolektīviem  izdejos pašu un skatītāju mīļākās dejas.

Mūzikas konkurss DAUGAVAS PĒRLE

Daugavpils teātrī 2013. gada 12. maijā
Starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss
DAUGAVAS PĒRLE

Šī gada 12. maijā Daugavpils teātra Lielajā zālē izskanēs pirmais starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss „Daugavas pērle”, kurā piedalīsies konkursanti no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas.
Konkursa dalībnieki uzstāsies bērnu vai jauniešu grupās, kurās savukārt ir pārstāvētas divas – solistu un ansambļu – kategorijas.

Kinoseanss SAPŅU KOMANDA 1935

4. MAIJĀ – Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā
Daugavpilī, Vienības laukumā plkst. 21.00 brīvdabas kinoseanss
SAPŅU KOMANDA 1935

1935. gadā Ženēvā tiek rīkots pirmais Eiropas čempionāts basketbolā. Basketbols Eiropā ir jauna un ne īpaši populāra spēle, komandas iepriekš nav tikušās starptautiskās sacīkstēs. Visi grib būt pirmie, ierakstīt savas valsts vārdu sporta vēsturē.

STIPRA SAIME – LATVIJAS NĀKOTNE!

Daugavpils teātrī  4. maijā plkst. 17.00
Daugavpils Latviešu kultūras centra
vidējās paaudzes deju kolektīva SAIME
10 gadu  jubilejas koncerts
STIPRA SAIME – LATVIJAS NĀKOTNE!

Klāt ziedošais maijs ar nevaldāmo plaukšanas un ziedēšanas dziņu – līdz ar tā atnākšanu LKC vidējās paaudzes deju kolektīvs SAIME svin savu 10 gadu jubileju un 4.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, aicina uz svētku koncertu Daugavpils teātrī.

Latviešu kultūras centra vokālās studijas PĒRLĪTES 10 gadu jubilejas koncerts

Daugavpils teātrī 11. maijā plkst. 14.00
Latviešu kultūras centra vokālās studijas PĒRLĪTES 10 gadu jubilejas koncerts
Vadītāja Iveta Ustinskova

Uz savu 10. dzimšanas dienu aicina vokālās studijas „Pērlītes” mazie un lielie dziedātāji.

Studija dibināta 2003. gadā, un savā pastāvēšanas laikā tās dalībnieki ir piedalījušies vairākos konkursos un koncertos Latvijā un citās valstīs. Mazie dziedātāji un solisti ir prēmēti un godalgoti starptautiskos konkursos un skaļiem aplausiem sagaidīti koncertos Baltkrievijā, Lietuvā, Zviedrijā, Bulgārijā un Igaunijā. Savukārt vissirsnīgākie koncerti ir notikuši dzimtajā pilsētā – Daugavpilī – rīkotajos pasākumos Latviešu kultūras centrā un koncertos Daugavpils pilsētas svētkos.


Kalendārs