Vienības nama Poļu kultūras centrs aicina uz pasakas "Princese uz zirņa" pirmizrādi!Šī gada 26. martā plks. 17.30, Starptautiskās teātra dienas ietvaros, Vienības nama Poļu kultūras centrā (Varšavas iela 30) notiks teātra grupas "Smaidīgā varavīksne" pasakas "Princese uz zirņa" pirmizrāde.

"Princese uz zirņa" ir muzikāla izrāde ģimenēm ar bērniem. Tās galvenais moto ir "Izvēle un atbildība". Lai gan tēma ir ļoti nopietna, izrādē netrūks jautru dialogu un interesantas scenogrāfijas. "Tā nav tikai pasaka bērniem, bet gan stāsts par bērnu un vecāku attiecībām, par atbildību, par vecāku attieksmi pret bērniem un viņu izvēli", uzsver teātra grupas režisore Milena Savkina.

Izrādes sagatavošana, kurā spēlēs bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem, ir ilgusi vairākus mēnešus. Ieeja pasākumā bez maksas.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un/vai filmēšana publicitātes un vēsturiskajām vajadzībām.

Pasākumu rīko Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes „Vienības nams” struktūrvienība „Poļu kultūras centrs”. Projektu līdzfinansē Polijas Republikas Ministru padomes priekšsēdētāja kanceleja konkursa "Poļu kopienas un ārzemēs dzīvojošie poļi 2024" ietvaros.

Papildu informācija:
DVPI "Vienības nams"
Poļu kultūras centrs
t.: +371 65439718
e-pasts: sekretariat@ckp.lv