Restart2017

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2017

3. augustā plkst. 18.00
Andreja Pumpura skvērā
Jazz quintet CinAmono (Viļņa)

3. augustā plkst. 18.00 Andreja Pumpura skvērā ar Jazz quintet CinAmono koncertu savu maratonu uzsāks augusta muzikālās ceturtdienas Daugavpilī.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2017

2. augustā plkst. 18.00
Daugavpils Mārtiņa Lutera Katedrālē
BALTIC DUO (Bostona, ASV - Latvija)
Ilona Kudiņa - flauta, alta flauta
Aija Rēķe - vijole

Uzsākoties Muzikālajam augustam Daugavpilī, 2. augustā plkst. 18.00 Daugavpils Mārtiņa Lutera Katedrālē speciāli veidotu kamermūzikas koncertu sniegs divas izcilas mūziķes – Aija Rēķe un Ilona Kudiņa.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2017

Šogad projektam „Muzikālais augusts Daugavpilī” aprit 5 gadi! To rīko: Latviešu kultūras centrs, atbalsta Daugavpils pilsētas dome

Iedancosim Jāņus kopā ar Latviešu kultūras centra deju kolektīviem!


Vasaras saulgrieži ir laiks, kad jau no senatnes cilvēks svin un priecājas. Tas ir laiks, kad vislabāk ir jūtama Zemes mīlestība, tās enerģija un Debesu spēks.

KLAVIERKONCERTS

27. jūnijā plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
DMITRIJS JUDINS / Maskava
KLAVIERKONCERTS

Jaunais, talantīgais pianists Dmitrijs Judins 27. jūnijā sniegs koncertu Daugavpilī!

Ar grandioziem aplausiem Daugavpils publika izteica savu sajūsmu jaunajam talantam 2016. gadā, kad izskanēja virtuozā pianista koncerts. Šogad Dmitrijs Judins ir sagatavojis klavierkoncertu, kurā dzirdēsim BAHA-BUZONI, ŠOPĒNA, MENDELSONA, LIGETI UN BRĀMSA-CIFFRAS lieliskos skaņdarbus.

Muzikāls projekts LIELISKAIS MOCARTS

26. jūnijā plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
Muzikāls projekts
LIELISKAIS MOCARTS

26. jūnijā plkst. 18.00 Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē izskanēs muzikāls projekts „Lieliskais Mocarts”.

Sanktpēterburgas starptautiskais jauniešu simfoniskais orķestris „Baltās naktis” (diriģents Aleksejs Vasiļjevs), Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas mācību koris (diriģents Jevgeņijs Ustinskovs), solisti: Ilona Bagele, Rihards Mačanovskis, Jeļena Borele, Jevgēnijs Salna un pianists Dmitrijs Judins sniegs izcilu klasiskās mūzikas koncertu divās daļās.

LATVIJAS RADIO BIGBENDS UN RŪTIJA FOSTERE (ASV)

2. jūlijā plkst.18.00
Daugavpils teātrī
LATVIJAS RADIO BIGBENDS UN RŪTIJA FOSTERE (ASV)

Trīs “Grammy” balvām nominētā amerikāņu blūza, gospeļa un folkmūzikas dziedātāja Rūtija Fostere (Ruthie Foster) pārsteidz klausītājus ar spēcīgiem koncertiem; mūzikas pazinēji viņas dziedāšanas manieri pielīdzina tādām vokālistēm kā Bonija Raita (Bonnie Raitt) un Areta Franklina (Aretha Franklin).

“Expressive vocalist whose take on Americana includes plenty of soul, blues, and gospel.” (All Music)
“Ekspresīva amerikāņu soula, gospeļa un blūza vokāliste.” (All Music)
“Ruthie Foster – Texas gospel with a worldly touch.”
(NPR Music)
“Rūtija Fostere – Teksasas gospelis ar pasaules elpu.”
(NPR Music)
“Ruthie Foster is way more than just another blueslady – she’s a true gospel diva with an astonishingly powerful voice.”
(Bluesmagazine)
“Rūtija Fostere ir kas vairāk nekā blūza dziedātāja – viņa ir īstena gospeļmūzikas dīva ar neatkārtojamu balsi.” (Bluesmagazine)

Latviešu kultūras centra sieviešu kora “Rūta” koncerts“Baznīcu nakts” ir kultūras notikums, kas kristīgo draudžu baznīcās notiek vasaras sākumā, jūnijā. Tas ir laiks, kad baznīcā var ienākt citādi un iepazīt kultūras un garīgās vērtības. Pasākuma dienā baznīcas ir atvērtas līdz pusnaktij un pat ilgāk. Šogad dalību šaja notikumā  pieteikušas 180 baznīcas visā Latvijā.

Ukraiņu dziesmas un dejas Latvijas kultūras vainagā

26. maijā plkst. 15.00
Vienības nama koncertzālē
Ukraiņu dziesmas un dejas Latvijas kultūras vainagā

Daugavpils Ukraiņu kultūras centrs „Mrija” aicina uz koncertu „Ukraiņu dziesmas un dejas Latvijas kultūras vainagā”.

Savas tautas skaistākās dziesmas dāvās Latvijai ukraiņu biedrību kolektīvi no Daugavpils - „Mrija”, Rēzeknes - „Dva koļori”, Līvāniem - „Uzori” un Jēkabpils - „Javir”.

Daugavpils pilsētas svētki 2017

No 5. jūnija līdz 11.jūnijam
DAUGAVPILĪ TIKS SVINĒTI PILSĒTAS SVĒTKI

Svētkus iesāksim svinēt pilsētas mikrorajonos, bet galvenie notikumi sāksies 9. jūnijā, piektdien un turpināsies līdz 11. jūnijam pilsētas centrā.

Pilsētas svētku nozīmīgākais pasākums būs IV Starptautiskais militārās mūzikas festivāls Daugavpilī, uz kuru sabrauks 6 lielākie Eiropas militārie orķestri (Latvija, Lietuva, Ukraina, Polija, Horvātija, Nīderlande) un pārsteigs svētku apmeklētājus ar lieliskām koncertu un defilē programmām Vienības laukumā un Rīgas ielā.


Kalendārs