XI MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt 2022

17.10. plkst. 18.00 Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu ielā 92)

LAIKMETĪGĀS DEJAS MĀKSLA


BOLERO – Mūzika: Moriss Ravēls, horeogrāfija: Olga ŽITLUHINA un dejotāji.
BEZDELĪGAS – Mūzika: Hans Zimmer, The Chemical Brothers, Sex Pistols. horeogrāfija: Ilze ZĪRIŅA.

Latvijas Kultūras akadēmijas “Laikmetīgās dejas māksla” 2. kursa studenti piedāvā 2 laikmetīgās dejas horeogrāfijas darbus. Abi darbi ir stilistiski atšķirīgi, tie parāda dejotāju plašo profilu un spēju dejā paust atšķirīgus stāstus un vēstījumus.

XI MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt 2022


13.10. plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a


Jean-Marie Machado MAJAKKA (Francija/Brazīlija)

Jean-Marie MACHADO – klavieres, kompozīcijas un aranžējumi
Jean-Charles RICHARD – saksofons
Vincent SEGAL – čells
Ze Luis NASCIMENTO – perkusijas

Krāsu bagātība, autorkompozīciju un meistarīgu improvizāciju fascinējošs apvienojums.

XI MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt 2022

5.10. plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a

KORA MŪZIKAS VAKARS
Veltījums Terēzes BROKAS piemiņai


Koncertā ņems dalību: Augšdaugavas novada kultūras centra “Vārpa” jauktais koris LATGALE (vadītāja Anita ZARĀNE), Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas meiteņu ansamblis DAINA (vadītāja Maruta VEĻIČKO), Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes VIENĪBAS NAMS kolektīvi: jauktais koris DAUGAVA (vadītājs Jevgeņijs USTINSKOVS), sieviešu koris RŪTA (vadītāja Maruta VEĻIČKO), folkloras kopa DZĪSME (vadītāja Lūcija VAIVODE).

XI MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt 2022

8.10. plkst. 18.00 Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu ielā 92)

TAUTUMEITAS
 
8. oktobrī plkst. 18.00 Daugavpils Kultūras pilī 11. Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils ReStArt 2022” ietvaros – TAUTUMEITAS ar koncertu SKREJCEĻŠ.

Jaunais albums "Skrejceļš" ir vēstnesis nebēdnīgai brīvībai, iedvesmai un radošam enerģijas sprādzienam, kas grupas “Tautumeitas” iekšienē ir briedis jau kādu laiku.

XI MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt 2022

7.10. plkst. 19.00 Vienības nama kafejnīcā, Rīgas ielā 22a

KAUTKAILI

7. oktobrī plkst. 19.00 Vienības nama kafejnīcā 11. Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils Restart 2022” ietvaros uzstāsies jauni, izteiksmīgi mūziķi – “Kautkaili”.

“Kautkaili” pamatā ir eksperimenti ar nostalģiju mūzikā, sakausējot latviešu 90-to gadu alternatīvo popmūziku ar pasaulīgu soulmūziku, izmantojot mūsdienīgus skaņu slāņus. Grupas dimants ir dziedātāja – dziesmu autore Kristīne Pāže, kuras samtainā balss un inteliģentās melodijas ieved vēl neiepazītā jūtu pasaulē. Jau izdotās dziesmas ir iekarojušas Latvijas radiostaciju viļņus un dziesmas “Kaut kaili” video saņēmis “Zelta mikrofonu” kā labākais savā kategorijā.

XI MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt 2022

24.09. plkst. 18.00  Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu ielā 92)

DAGAMBA

Beidzot Daugavpilī ar solo koncertu ieradīsies klasiskās mūzikas huligāni, grupa DAGAMBA, kuru koncertā dzirdēsim skaņdarbus no koncertprogrammām “DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY”,  #LudwigVanRammstein, kā arī jaunus, vēl nedzirdētus skaņdarbus. Klausītāju iemīļotā grupa jauks stilus un ārdīs robežas, piedāvājot klasiku oriģinālās interpretācijās un rokmūziku ar klasikas elementiem.

Koncerts notiks 24. septembrī plkst. 18.00 Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu 92) XI Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils ReStArt 2022” ietvaros. Biļetes: Daugavpils Kultūras pils kasē, Biļešu paradīzes kasēs un internetā. Biļešu cenas: 7.00, 10.00 euro.

XI MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt 2022

18.09. plkst. 16.00 Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a

Ņujorkas vokālā grupa THE HOUSE JACKS (ASV)


18. oktobrī plkst. 16.00 Vienības nama koncertzālē 11. Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils Restart 2022” ietvaros viesosies ASV vokālā grupa “The House Jacks” – “oriģināla rokgrupa bez instrumentiem”(SF Chronicle).

Kopš 1991. gada, “The House Jacks” ir bijuši pionieri un no jauna definējuši veidu, kā tiek radīta a cappella mūzika – aranžēta, ierakstīta un izpildīta, liekot pamatu pašreizējai a cappella renesansei.

XI MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt 2022

16.09. plkst. 19.00 Vienības nama kafejnīcā, Rīgas ielā 22a

Elīna SILOVA

…Akustisko un elektronisko instrumentu sintēze un balss…

Elīna SILOVA – balss, klavieres
Kārlis AUZIŅŠ – pūšaminstrumenti
Toms POIŠS – bass, sintezatori
Ivars ARUTJUNJANS – bungas


16. septembrī plkst. 19.00 Vienības nama kafejnīcā 11. Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils Restart 2022” ietvaros – Elīna Silova un mūziķu grupa.

MEDUS UN ĶIPLOKU SVĒTKI

20. augustā

No plkst. 10.00 līdz 14.00

Daugavpilī, Andreja Pumpura skvērā

MEDUS UN ĶIPLOKU SVĒTKI

Salds kā medus, stiprs kā ķiploks!


Vienības nams, Latvijas biškopības biedrības Daugavpils nodaļa un ķiploku audzētāji aicina daugavpiliešus un pilsētas viesus apmeklēt Medus un ķiploku svētkus un saņemt veselības eliksīra devu pasākumā Salds kā medus, stiprs kā ķiploks Andreja Pumpura skvērā 20. augustā no plkst. 10.00 līdz 14.00!
[1.08.2022]

Ar fotoizstādi “Ar ģimeni vasaras saulgriežos…” noslēdzies meistarklašu cikls

Biedrība “Iniciatīvu un kompetenču atbalsta centrs” organizēja meistarklašu ciklu un fotosesiju ar fotoizstādi “Ar ģimeni vasaras saulgriežos…” ģimenēm ar bērniem no 5 gadu vecuma. Pasākumi notika A.Pumpura skvērā un Vienības namā šī gada jūnijā un jūlijā.Kalendārs