Tenoru trioMEKLĒJOT ŠŪBERTUSANKTPĒTERBURGAS MŪZIKAS LICEJS

LATVIJAS RADIO BIGBENDS UN RŪTIJA FOSTERE (ASV)

2. jūlijā plkst.18.00
Daugavpils teātrī
LATVIJAS RADIO BIGBENDS UN RŪTIJA FOSTERE (ASV)

Trīs “Grammy” balvām nominētā amerikāņu blūza, gospeļa un folkmūzikas dziedātāja Rūtija Fostere (Ruthie Foster) pārsteidz klausītājus ar spēcīgiem koncertiem; mūzikas pazinēji viņas dziedāšanas manieri pielīdzina tādām vokālistēm kā Bonija Raita (Bonnie Raitt) un Areta Franklina (Aretha Franklin).

“Expressive vocalist whose take on Americana includes plenty of soul, blues, and gospel.” (All Music)
“Ekspresīva amerikāņu soula, gospeļa un blūza vokāliste.” (All Music)
“Ruthie Foster – Texas gospel with a worldly touch.”
(NPR Music)
“Rūtija Fostere – Teksasas gospelis ar pasaules elpu.”
(NPR Music)
“Ruthie Foster is way more than just another blueslady – she’s a true gospel diva with an astonishingly powerful voice.”
(Bluesmagazine)
“Rūtija Fostere ir kas vairāk nekā blūza dziedātāja – viņa ir īstena gospeļmūzikas dīva ar neatkārtojamu balsi.” (Bluesmagazine)

Latviešu kultūras centra sieviešu kora “Rūta” koncerts“Baznīcu nakts” ir kultūras notikums, kas kristīgo draudžu baznīcās notiek vasaras sākumā, jūnijā. Tas ir laiks, kad baznīcā var ienākt citādi un iepazīt kultūras un garīgās vērtības. Pasākuma dienā baznīcas ir atvērtas līdz pusnaktij un pat ilgāk. Šogad dalību šaja notikumā  pieteikušas 180 baznīcas visā Latvijā.

Ukraiņu dziesmas un dejas Latvijas kultūras vainagā

26. maijā plkst. 15.00
Vienības nama koncertzālē
Ukraiņu dziesmas un dejas Latvijas kultūras vainagā

Daugavpils Ukraiņu kultūras centrs „Mrija” aicina uz koncertu „Ukraiņu dziesmas un dejas Latvijas kultūras vainagā”.

Savas tautas skaistākās dziesmas dāvās Latvijai ukraiņu biedrību kolektīvi no Daugavpils - „Mrija”, Rēzeknes - „Dva koļori”, Līvāniem - „Uzori” un Jēkabpils - „Javir”.

Daugavpils pilsētas svētki 2017

No 5. jūnija līdz 11.jūnijam
DAUGAVPILĪ TIKS SVINĒTI PILSĒTAS SVĒTKI

Svētkus iesāksim svinēt pilsētas mikrorajonos, bet galvenie notikumi sāksies 9. jūnijā, piektdien un turpināsies līdz 11. jūnijam pilsētas centrā.

Pilsētas svētku nozīmīgākais pasākums būs IV Starptautiskais militārās mūzikas festivāls Daugavpilī, uz kuru sabrauks 6 lielākie Eiropas militārie orķestri (Latvija, Lietuva, Ukraina, Polija, Horvātija, Nīderlande) un pārsteigs svētku apmeklētājus ar lieliskām koncertu un defilē programmām Vienības laukumā un Rīgas ielā.

LATVIJAS EKSPRESIS SIMTGADEI

Daugavpils dzelzceļa stacijas laukumā
26.maijā plkst.18.00
LATVIJAS EKSPRESIS SIMTGADEI

Daugavpilī piestās Latvijas ekspresis simtgadei

Šī gada 26.maijā plkst. 18:00 Daugavpils stacijā ieradīsies Latvijas ekspresis simtgadei, kura dalībnieki kopā ar Daugavpils mākslinieciskajiem kolektīviem Stacijas laukumā sniegs koncertu.

Latvijas bērni izdejos un izdziedās Eiropu

Par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienai Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem ir sarūpēta dāvana - šī gada 3. maijā plkst. 17.00 Vienības nama koncertzālē notiks koncerts "Latvijas bērni izdejo un izdzied Eiropu", kurā piedalīsies Tautas deju ansamblis "Zelta sietiņš" (vadītāja Baiba Šteina) un vokālais ansamblis "Momo" (vadītāja Dagnija Kravale).

Koncerts notiks divās daļās, savukārt pirms koncerta bērniem būs iespēja darboties radošajās darbnīcās un uzzināt vairāk par Eiropas Savienību. Kā atzīst koncertprogrammas veidotāji: “Tautas deju ansamblis “ Zelta Sietiņš’” un vokālais ansamblis “ Momo” ir sagatavojuši unikālu, aizraujošu  un  krāsainu divdaļīgu koncertu “Latvijas bērni izdejo un izdzied Eiropu”. Pašlaik vairāk kā pusotrs simts jauno mākslinieku ar vislielāko atbildības sajūtu gatavojas koncertam, kas 3.maijā notiks Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē.”

TAUTU FORUMS DAUGAVPILĪ

LATGOLYS SYMTGADIS KONGRESS
TAUTU FORUMS DAUGAVPILĪ
2017. gada 6. maijā

Ja tev ģerbonī sudraba cietoksnis,
Zelta lilija, Daugavas vējš,
Tad šī Dieva nolemtā vieta
Sirds visslēptākā kambarī sēž.
                              Māris Čaklais

ASV ARMIJAS EIROPĀ ORĶESTRIS UN KORIS KONCERTĒS DAUGAVPILĪ

25. aprīlī plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
ASV ARMIJAS EIROPĀ ORĶESTRIS UN KORIS
KONCERTĒS DAUGAVPILĪ

ASV armijas Eiropā orķestris ir daudzpusīgs un pieprasīts kolektīvs. Tas ietver 65 mūziķu koncertorķestri un maršējošo orķestri, 35 mūziķu ceremoniju grupu, “USAREUR Standard” džeza sastāvu, “Rhine River Ramblers” diksilenda grupu, pūtēju rokgrupu “The Musik Brigade” un klasiskus kamermūzikas ansambļus. Mūziķi orķestrī tiek pieņemti konkursa kārtībā, un lielākā daļa no viņiem pirms militārā dienesta ir bijuši profesionāli mūziķi vai mūzikas pasniedzēji. Daudziem orķestra dalībniekiem ir prestižās universitātēs un konservatorijās iegūta izglītība.

Koncerts VELTĪJUMS DEJAI

24.04 plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
Baleta studija “EntreeDance”
Aicina uz koncertu
VELTĪJUMS DEJAI

“Ir daži visīsākie ceļi uz laimi, un dejošana ir viens no tiem..”
/Vicki Baum/

Tuvojoties Starptautiskajai dejas dienai, baleta studija “EntreeDance” (mākslinieciskā vadītāja Rasita Titkova) aicina uz koncertu  “Veltījums dejai”, kurš norisināsies 24. aprīlī plkst 18.00 Vienības nama koncertzālē.

XV Starptautiskais pavasara džeza mūzikas festivāls „Jazz Joy Spring 2017”

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē,
28. aprīlī plkst. 19.30
Profesionālais pūšamo instrumentu orķestris DAUGAVA.
Soliste ILONA BAGELE.

XV Starptautiskajā pavasara džeza mūzikas festivālā „Jazz Joy Spring 2017” koncertu sniegs Daugavpils profesionālais pūšamo instrumentu orķestris „Daugava” un Latvijas Nacionālās operas soliste Ilona Bagele.  Diriģents Arnolds Grīnberts.

Pūtēju orķestra un solistes izpildījumā dzirdēsim izcilu džeza klasiku, kas vēl joprojām skanot cauri gadsimtiem, vilina skatītājus un katru reizi atklāj tiem netveramās mūzikas valdzinājumu.


Kalendārs