PAVASARIS, DŽEZS, ROKS…

21.04. plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
PAVASARIS, DŽEZS, ROKS…

Milošs MALEŠEVIČS / solists (Slovēnija, Vācija)
Profesionālais pūtēju orķestris DAUGAVA, mākslinieciskais vadītājs Arnolds GRĪNBERTS

Viesmūziķi:
Jānis GRĪNBERTS / saksofons (Latvija, Vācija)
Nevjans LENKOVS / sitaminstrumenti (Bulgārija, Vācija)
Andrejs ORLOVS / basģitāra  (Latvija)

Milošs Maleševičs ir populārs slovēņu estrādes, džeza, roka dziedātājs. Savu muzikālo karjeru uzsāka 13 gadu vecumā Slovēnijā. Ir piedalījies starptautiskos konkursos un ieguvis goda balvas kā solists. 16 gadus no savas muzikālās dzīves pavadījis Somijā un Zviedrijā koncertējot uz dažādām skatuvēm. 2003. gadā pārstāvēja Slovēnijas mūziķu sniegumu Eirovīzijas konkursā, kas notika Latvijā.

Daugavpils Kultūras pilī norisināsies labdarības koncerts Ukrainas atbalstam

Šī gada 3. aprīlī, plkst. 17:00 Daugavpils Kultūras pilī pulcēsies vairāki Latvijā zināmi mākslinieki, lai labdarības koncerta ietvaros paustu savu atbalstu Ukrainai. Koncertu būs iespējams vērot arī tiešraidē uz ekrāna Daugavpilī, Vienības laukumā.

Koncertā piedalīsies tādi mūziķi un izpildītāji kā Aija Andrejeva, Anmary, ansis, Antra Stafecka, Atis Ieviņš, Bez PVN, Dabasu durovys, DAGAMBA, ELPA, Intars Busulis, KATŌ, Kautkaili, Laika Suns, Patrisha, rolands če, Sudden Lights, Tautumeitas, THE SOUND POETS, projekts “LATVIA FOR UKRAINE” (Katrīna Gupalo, Loreta Reide, Gunārs Gaumigs, Miks Dukurs, Ilze Rijniece, Elizabete Vētra, Audiokvartāls, June River, Roberto Meloni, Edgars Vilcāns, Sub Scriptum, Anita Intaite), kā arī folkloras kopa “Svātra”, kamerorķestris “Daugavpils Sinfonietta”, orķestris “Daugava” un koris “Daugava”.

Koncerts MŪZIKAS SKAŅAS

30. martā plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
Klavieru un Vokālās nodaļas audzēkņu koncerts
MŪZIKAS SKAŅAS

Katru gadu pavasarī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas jaunie pianisti un vokālisti uzstājas uz Vienības nama skatuves, lai pārbaudītu savas spējas muzicēt un sniegtu muzikālu gandarījumu klausītājiem. Arī šogad, 30. martā, plkst. 18.00 pēc 2 gadu piespiedu pārtraukuma jaunie mūziķi beidzot ir gatavi uzstāties publikas priekšā.

BRODVEJAS RITMI

8. aprīlī plkst. 18.00
Vienības nama kafejnīcā
PPO DAUGAVA mūziķi un solisti
koncertprogrammā
BRODVEJAS RITMI

Profesionālā pūtēju orķestra “Daugava” mūziķi un solisti aicina skatītājus uz koncertu “Brodvejas ritmi”, kas notiks 8. aprīlī plkst. 18.00 Vienības nama kafejnīcā.

Koncertprogrammā izskanēs fragmenti no iemīļotām, populārām filmām un mūzikliem. Skaņdarbu autoru vidū ir tādi slaveni komponisti kā Džordžs Gēršvins, Nino Rossi, Antonio Karloss Džobims, Kristofers Kross un Raimonds Pauls.

Folkloras kopai “Svātra” izcils rezultāts folkloras un etnogrāfisko ansambļu skatē

Lai veicinātu tradīciju pārmantojamību un daudzveidību, lokālo izpausmju savdabību un nodrošinātu Dziesmu un deju svētku tradīcijas procesa nepārtrauktību, 2021. gada nogalē Latvijas Nacionālais kultūras centrs rīkoja Latvijas Folkloras un etnogrāfisko ansambļu skates video formātā. Latvijā darbojas vairāk nekā 250 etnogrāfisko ansambļu un folkloras kopu, vairāk nekā 90 no tām darbojas Latgales reģionā. Šī gada īpašā tēma bija “Spēle”.

Koncerts “Vysi muni gosti beja”

26. martā plkst. 16.00
Kultūras pilī
Tautas deju koncerts
“Vysi muni gosti beja”

Aicinot savus skatītājus uz ilgi gaidīto koncertu, deju ansamblis “Laismeņa” (vad. Diāna Soldāne) pulcina kopā visus Vienības nama dejotājus – BDK “Pienupīte” (vad. Inga Pīnupe un Inese Zuģicka), VPDK “Saime” (vad. Vitālijs Šidlovskis) un SDK “Atbalss” (vad. Dāvis Greļevskis).

Koncertā tiks izdejotas skaistākās dejas no Dziesmu un deju svētku repertuāra, jestrākās bērnu dejas, svinīgas un pacilājošas vidējās un vecākās paaudzes deju kolektīvu dejas. Katrs skatītājs varēs izdzīvot krāšņu emocionālo paleti un smelties pozitīvo enerģiju kopā ar kolektīvu dejotājiem.

Koncerts “Pie Daugavas”

17.03. plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
Tautas mūzikas ansambļa “Rakari” koncerts
“Pie Daugavas”

Vienības nama Tautas mūzikas ansamblis “Rakari” un vadītājs Ēvalds Daugulis aicina uz koncertu “Pie Daugavas”. Koncerts kā skaisti plūstoša likteņupe Daugava, kuras krastos dzīvo un mūžu izdzied latvieši un latgalieši.

Populārās tautas melodijas izskanēs valša, polkas, svinga, šlāgeru, latino, ziņģes un pat rokenrola ritmos.

Koncerta solisti – vokālisti: Diāna Laizāne, Zita Barševska, Tatjana Sevostjanova, Dana Šaripova, Anastasija Lukašenoka, Brigita Madelāne un Staņislavs Grabļevskis.
Koncerta mūziķi: Krista Kristiāna Ērgle, Aleksandra Filatova, Mārtiņš Dzindzuks, Baiba Silava, Ģints Ratnieks, Večeslavs Petrovs, Jūlija Maikova, Andrejs Kraliks, Vadims Kraliks, Vadims Meļuščenkovs.

Koncerts MĒS TIEKAMIES MARTĀ!

18.03. plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
PPO DAUGAVA koncerts
MĒS TIEKAMIES MARTĀ!

Šī gada 18. martā plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē notiks profesionālā pūtēju orķestra “Daugava” koncerts “Mēs tiekamies martā!”.

Koncertā skanēs latviešu un ārzemju komponistu populārā un džeza mūzika.

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darba dienās plkst. 16.30 – 18.30, cena 5.00 euro.

Tradīciju mājas pasākumi martā

Ukraiņu tautas atbalsta vakars
Kalendārs