Restart 2018konkurss Trāpi 100

Daugavpils Stropu estrādē skanēs „Līgo”

23.jūnijā Daugavpils Stropu estrādē notiks Līgo vakara svinēšana.

Svētku pasākums sāksies plkst. 21:00, kad uz kopīgu sadziedāšanos aicinās Viktors Zemgals un Beāte Meldere. Plkst. 22:00 uzstāsies grupa „Ginc un Es”, bet plkst. 23:00 tiks iedegts lielais Līgo vakara ugunskurs.

Pēc ugunskura iedegšanas savu darbību uzsāks DJ Will Roland, kas aicinās uz nakts diskotēku.

No plkst. 19:00 pasākuma norises vietā darbosies arī svētku tirdziņš.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Festivāla “BALTICA 2018” dalībnieki vasaras saulgriežus svinēs Daugavpilī

Starptautiskā folkloras festivāla “Baltica 2018” ietvaros 21.jūnijā no plkst. 17.00 Daugavpilī notiks vasaras saulgriežu svinēšana. Pasākumos piedalīsies 18 Latvijas mazākumtautību kolektīvi, Hotiņiču kultūras nama folkloras kopa “Hatoviči” no Baltkrievijas, kā arī Daugavpils Latviešu kultūras centra Folkloras dziesmu un deju kopa “Svātra”.

Vasaras saulgriežu svinēšana sāksies plkst. 17.00 ar TRADICIONĀLO ROTAĻDEJU KONCERTU Skulptūrdārzā Rīgas un Mihoelsa ielu krustojumā, kurā piedalīsies folkloras kopas “Berendejka”, “Iļjinskaja pjatņica”, “Zgoda” un teātra studija “Pauļinka”. Savukārt plkst. 19.00  visi tiek aicināti uz LIELKONCERTU Andreja Pumpura skvērā, kurā piedalīsies Latvijas mazākumtautību kolektīvi “Līvlist”, “Berendejka”, “Karagod”, “Iļjinskaja pjatņica”, “Morgenrot”, “Slavjanočki”, “Otrada”, “Jatraņ”, “Ivuški”, “Zgoda”, “Zaviruha”, “Labā oma”, “Zdravinka”, “Rasa”, “Kupaļinka”, “Mrija”, “Pauļinka” un viesi – folkloras kopa “Hatoviči”no Baltkrievijas. Plkst. 22.30 gan skatītāji, gan dalībnieki tiek aicināti uz SAULES PAVADĪŠANAS RITUĀLU kopā ar Folkloras dziesmu un deju kopu “Svātra” Dubrovina parkā. Savukārt pasākuma noslēgumā plkst. 23.00 notiks UGUNS IEDEGŠANAS RITUĀLS pie Daugavas pretī Daugavpils novada domei. Tāpat no plkst. 17.00 Andreja Pumpura skvērā darbosies zāļu, amatnieku un mājražotāju tirdziņš.

Simtgades skaņu palete orķestrim

29.06. plkst. 19.00
Daugavpilī, Andreja Pumpura skvērā
“Simtgades skaņu palete orķestrim”
   
Kā velti klausītājiem Latvijas valsts simtgadē, Latviešu kultūras centrs  iecerējis novatorisku projektu – koncertu ciklu “Simtgades skaņu palete orķestrim”, kura ietvaros  trīs Daugavpils Latviešu kultūras centra orķestri – profesionālais pūšamo instrumentu orķestris “Daugava” (diriģents Arnolds Grīnberts), orķestris “Daugavpils Sinfonietta” (diriģents Aivars Broks), un Akordeonistu orķestris (mākslinieciskā vadītāja Tatjana Saratova)) – dāvās koncertus, kuros skanēs latviešu komponistu mūzika – gan klasiķu, gan  mūsdienu autoru skaņdarbu aranžējumi  un jaundarbi.

KARNEVĀLS

12. jūnijā plkst. 18.00
Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas koncertzālē
KARNEVĀLS

Daugavpils pilsētas svētku ietvaros Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola aicina skatītājus uz koncertprogrammu „Karnevāls”.

Koncertā piedalās „Daugavpils Sinfonietta” un Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas audzēkņi:
Renāts Cvečkovskis, Katažina Dudareva, Krista Ērgle, Anastasija Jevstigņejeva, Agris Kroičs, Laura Onzule, Jana Pupeļa, Jelizaveta Sļesareva, Viktorija Agnese Vancāne, Anastasija Zubova.

Pedagogi:
Elīna Bambāne un Ilona Broka.

Diriģents Aivars Broks.

Koncerts “Latvijas simtgadei – ar sirdi dejā”

2.06. plkst. 16.00
Vienības nama koncertzālē
vidējās paaudzes deju kolektīva “Saime” 15 gadu jubilejas koncerts
“Latvijas simtgadei – ar sirdi dejā”

Turpinot Latvijas valsts simtgadei veltīto pasākumu ciklu, Latviešu kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs “Saime” aicina skatītājus uz savu 15 gadu jubilejas koncertu “Latvijas simtgadei – ar sirdi dejā”, kas norisināsies 2. jūnijā plkst. 16.00 Vienības nama koncertzālē.

Koncertā būs skatāmas dažāda rakstura tautas dejas. "“Saime” dejojot ne tikai atkārto kādu gatavu modeli, bet arī ieliek dejā emocijas, jūtas un iedvesmu, cenšoties atklāt dejas sižetu”, saka kolektīva vadītāja Lilija Graudiņa.

Koncertuzvedums “Pretī vasarai”

29.maijā plkst.18.00
Vienības nama koncertzālē
Koncertuzvedums
“Pretī vasarai”

Tuvojoties vasaras brīvlaikam EntreeDance Studio /horeogrāfes Rasita Titkova un Jeļena Fatičeva/ kopā ar saviem draugiem bērnu vokālo studiju “Pērlītes”/ vadītāja Iveta Ustinskova/ un solistēm Kamilu Siliņu un Linu Kuzņecovu /pedagoģe Jeļena Borele/ ir sagatavojuši lielisku dāvanu saviem skatītājiem.

V starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss “Daugavas pērle”

Šī gada 12.maijā Vienības nama koncertzālē noritēja V starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss “Daugavas pērle”, kas pulcēja konkursantus no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas.
 
Dalībnieki vecumā no 6 līdz 18 gadiem izpildīja dziesmas savas valsts valodā un pasaules slavenus hītus.

Muzikālā izrāde EŅĢEĻA ĒNA

Daugavpilī, 1. Jūnijā
plkst. 21.30 Mārtiņa Lutera katedrālē
SANKTPĒTERBURGAS FILHARMONIJAS BIEDRĪBAS
JAUNIEŠU KAMERKORA muzikālā izrāde
EŅĢEĻA ĒNA

Mārtiņa Lutera katedrāle aicina apmeklētājus iekļauties BAZNĪCU NAKTS gaisotnē.

1. jūnijā plkst. 21.30 Mārtiņa Lutera katedrālē apmeklētājiem būs iespēja skatīties, klausīties un līdzi dzīvot muzikālās izrādes „Eņģeļa ēna” veidotājiem. Izrādi piedāvā Starptautisko konkursu laureāti Sanktpēterburgas Filharmonijas biedrības JAUNIEŠU KAMERKORIS. Kora mākslinieciskā vadītāja, diriģente Jūlija HUTORECKAJA.

Koncerts “Latvija ir Laismeņai un Laismeņa ir Latvijai!”

19.05. plkst. 16.00
Vienības nama koncertzālē
Deju ansambļa “Laismeņa” 30 gadu jubilejas koncerts
“Latvija ir Laismeņai un Laismeņa ir Latvijai!”

Daugavpils Latviešu kultūras centra Deju ansamblis “Laismeņa” šī gada 19.maijā plkst. 16.00, svinot Latvijas valsts simtgadi un savu 30 gadu jubileju, aicina visus interesentus uz koncertu “Latvija ir Laismeņai un Laismeņa ir Latvijai!”, ko izdejos kopā ar draugu deju kolektīviem no Rīgas, Preiļiem, Ilūkstes un Daugavpils.

V starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss “Daugavas pērle”

12.maijā
Vienības nama koncertzālē
V starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss
“Daugavas pērle”

12.maijā Vienības nama koncertzāle tiks pieskandināta ar skaistākajām estrādes dziesmām  – jau piekto reizi noritēs starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss “Daugavas pērle”.
 
Bērni un jaunieši vecumā no 6 līdz 18 gadiem no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas izdziedās dziesmas savas valsts valodā, kā arī visu iemīļotus pasaules slavenus hītus. Dalībnieki uzstāsies ansambļu un solistu nominācijās, trīs vecuma grupās – 6 – 9 gadi , 10 – 13 gadi un 14 – 18 gadi.


Kalendārs