velniņu ziemassvētki

Latviešu kultūras centra radošo kolektīvu koncerts “Skani, mana Tēvu zeme”

2.11/18.00
Vienības nama koncertzālē
Latviešu kultūras centra radošo kolektīvu koncerts
“Skani, mana Tēvu zeme”

2.11. plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē notiks Latviešu kultūras centra radošo kolektīvu koncerts “Skani, mana Tēvu zeme”.

Daugavpilī sāksies akordeona mūzikas svētki

No 25. līdz 28.oktobrim Daugavpilī norisināsies XV Starptautiskais akordeona mūzikas festivāls, kura laikā klausītājus priecēs vairāk nekā 200 akordeonistu no Baltkrievijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Serbijas un Ukrainas.

Daugavpils kauss 2017

Aicinām uz „VIĻŅAS SIMFONIJU”!

Svētdien, 15.oktobrī, plkst. 16.00 Vienības nama koncertzālē  (Rīgas ielā 22a) notiks simfoniskās mūzikas pēcpusdiena VIĻŅAS SIMFONIJA.

VI Mūzikas un mākslas festivāla „Daugavpils ReStArt 2017” izskaņā Daugavpilī ar koncertu viesosies viens no labākajiem Lietuvas jauniešu muzikālajiem kolektīviem – Viļņas Balis Dvarionas desmitgadīgās mūzikas skolas simfoniskais orķestris. Kolektīvs  darbojas kopš 1999.gada, un savā pastāvēšanas laikā ir sniedzis jau vairāk nekā 200 koncertu Lietuvas lielākajās koncertzālēs un ārvalstīs. Orķestra repertuārā ir gan klasiskās, gan mūsdienu mūzikas skaņdarbi, iestudēts mūzikls un balets. Jauno mūziķu radošās darbības pieredzē ir arī koncertprogrammas, kas tapušas sadarbībā ar Lietuvā un citur pasaulē atzītiem operdziedātājiem un diriģentiem.

Vienības namā uzstāsies Sonora Vaice un Sergejs Jēgers

Šī gada 11.oktobrī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē  (Rīgas ielā 22a) notiks vokālās mūzikas koncerts „CARO MIO BEN”.

Koncertā uzstāsies Sonora VAICE (soprāns) un Sergejs JĒGERS (kontrtenors). Pie klavierēm Ieva ŠMITE. Mākslinieku snieguma koncertā izskanēs G. F. Hendeļa, A. Loti, Dž. Rosīni, V. Bellīni, Dž. Kočīni darbi. Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē. Cena 2.00 - 3.00 euro.

Sonora VAICE – absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, ir vairāku starptautisko konkursu laureāte. Viņas dzidrais un krāsām bagātais soprāns ir priecējis klausītājus Latvijas Nacionālajā operā, Sidnejas operas festivālā, Štutgartes pilsētas teātrī, Drēzdenes Zempera operā, Klāgenfurtes valsts teātrī, Dalhallas operas festivālā Zviedrijā, Krievijas Lielajā akadēmiskajā teātrī Maskavā, Igaunijas Nacionālajā operā un citviet.

BRODVEJAS BRĪNUMS 2 vai Mollijas un Dollijas sapnis par skatuvi

Šī gada 6.oktobrī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) tiek piedāvāts muzikāls projekts „BRODVEJAS BRĪNUMS 2 vai Mollijas un Dollijas sapnis par skatuvi”.

Stāsts par divām meitenēm – Molliju un Dolliju, kuras ierodas Ņujorkā, lai piedalītos Brodveja mūzikla dalībnieku atlasē. Pirmā mīlestība. Konkurss. Uzvaras un zaudējumi. Ticība sapnim – nokļūt uz lielās skatuves…

Citādi kā par brīnumu grūti nosaukt bezgala bagāto un daudzveidīgo mūzikla žanru. Tas izgaismosies ceļā no Džordža Geršvina ritmu spēļu atspērieniem, caur Ričarda Rodžersa, Leonarda Bernsteina populāro mūziklu melodiju lokiem līdz Endrjū Loida Vēbera pasaulslavenajiem opusiem.

CEĻOJUMS UZ DIKSI-LENDU jeb mūžam jaunais džezs

VI Mūzikas un Mākslas festivāla „Daugavpils ReStArt 2017” ietvaros šī gada 4.oktobrī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) notiks Diksilenda „Sapņu komanda” koncerts „CEĻOJUMS UZ DIKSI-LENDU jeb mūžam jaunais džezs”.

DAUGAVPILS SINFONIETTA

28.09. plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a
DAUGAVPILS SINFONIETTA
10 gadu jubilejas koncerts
TIKŠANĀS AR DRAUGU

Šī gada 28.septembrī plkst. 18:00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas iela 22a) notiks orķestra Daugavpils Sinfonietta 10 gadu jubilejas koncerts „Tikšanās ar draugu”.

Atskatoties uz savas koncertdarbības 10 gadiem, Daugavpils Sinfonietta koncertā piedalīsies kopā ar draugiem – solistiem, kuri šajos gados spēlējuši ar kolektīvu. „Tāpēc arī koncerta nosaukums ir „Tikšanās ar draugu”. Un tas būs arī viens no koncertā atskaņotajiem skaņdarbiem,” norāda kolektīva diriģents Aivars Broks.

RUDENS DANČU VAKARS

ATSĀKAS LATGALES FOLKLORAS SKOLAS NODARBĪBAS

Daugavpils Latviešu kultūras centrs un folkloras kopa “Svātra” sākot no šī gada 22.septembra organizē Latgales folkloras skolu 2017.

Pateicoties KKF Latgales programmas atbalstam, turpināsies jau iepriekšējos gados apgūto  tradicionālo mūzikas instrumentu spēles meistarklases, tradicionālās dziedāšanas un latviešu tradicionālās dejas meistarklases. Nodarbības plānojas kā iepriekšējo gadu nodarbību turpinājums, kurās dalībnieki varēs turpināt pilnveidot un apgūt jaunas zināšanas tradicionālajā kultūrā.


Kalendārs