Piesakies dalībai Vislatvijas erudīcijas čempionātā „Latvijas kauss 2023”

Aicinām pieteikties „Prāta Spēles” Vislatvijas erudīcijas čempionāta „Latvijas kauss 2023” erudīcijas spēlei, kas norisināsies 16. septembrī plkst. 12.00 Daugavpils Vienības namā (Rīgas ielā 22a).

Erudīcijas spēļu turnīrs ilgs visa gada garumā un noritēs visos Latvijas reģionos. Savu dalību aicināts pieteikt ikviens Latvijas iedzīvotājs, sekojot trīs vienkāršiem soļiem:

1. Izveido komandu līdz 6 cilvēkiem;
2. Reģistrē dalību info@prataspeles.lv vai www.prataspeles.lv;
3. Cīnies par erudītākās komandas titulu un balvām!

Šī ir unikāla iespēja ikvienam interesentam bez maksas piedalīties Valsts mēroga erudīcijas pasākumā. Erudīcijas čempionātu rīko biedrība „Prāta Spēles”.

DAUGAVPILS RESTART 2023

DAUGAVPILS RESTART 2023

MEDUS UN ĶIPLOKU SVĒTKI

19. augustā no plkst. 10.00 līdz 14.00
Daugavpilī, Andreja Pumpura skvērā
MEDUS UN ĶIPLOKU SVĒTKI
Salds kā medus, stiprs kā ķiploks!

Vienības nams, Latvijas biškopības biedrības Daugavpils nodaļa un ķiploku audzētāji aicina daugavpiliešus un pilsētas viesus apmeklēt Medus un ķiploku svētkus un saņemt veselības eliksīra devu pasākumā Salds kā medus, stiprs kā ķiploks Andreja Pumpura skvērā 19. augustā no plkst. 10.00 līdz 14.00!

Piedāvājumā: medus, biškopības produktu, ķiploku un to izstrādājumu tirdziņš un degustācijas, Dvietes īstais lauku saldējums, bioloģiskās Z/S “Jaunozoli” smiltsērkšķu produkcija, Z/S “Kurmīši” zāļu tēju degustācija un iegāde, izklaides bērniem un pieaugušajiem – “Nāc ārā spēlēties” un “Namdara darbnīca”, pirts slotu siešanas meistarklase un  pirts rituāls.
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Vienības nams” izsludina konkursu uz orķestra galvenā diriģenta, mākslinieciskā vadītāja amatu. Detalizētāka informācija sadaļā “Par mums” – “Vakances”

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ 2023

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ 2023

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ 2023

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ 2023

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ 2023
Kalendārs