Restart2017

LATVIJAS EKSPRESIS SIMTGADEI

Daugavpils dzelzceļa stacijas laukumā
26.maijā plkst.18.00
LATVIJAS EKSPRESIS SIMTGADEI

Daugavpilī piestās Latvijas ekspresis simtgadei

Šī gada 26.maijā plkst. 18:00 Daugavpils stacijā ieradīsies Latvijas ekspresis simtgadei, kura dalībnieki kopā ar Daugavpils mākslinieciskajiem kolektīviem Stacijas laukumā sniegs koncertu.

Latvijas bērni izdejos un izdziedās Eiropu

Par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienai Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem ir sarūpēta dāvana - šī gada 3. maijā plkst. 17.00 Vienības nama koncertzālē notiks koncerts "Latvijas bērni izdejo un izdzied Eiropu", kurā piedalīsies Tautas deju ansamblis "Zelta sietiņš" (vadītāja Baiba Šteina) un vokālais ansamblis "Momo" (vadītāja Dagnija Kravale).

Koncerts notiks divās daļās, savukārt pirms koncerta bērniem būs iespēja darboties radošajās darbnīcās un uzzināt vairāk par Eiropas Savienību. Kā atzīst koncertprogrammas veidotāji: “Tautas deju ansamblis “ Zelta Sietiņš’” un vokālais ansamblis “ Momo” ir sagatavojuši unikālu, aizraujošu  un  krāsainu divdaļīgu koncertu “Latvijas bērni izdejo un izdzied Eiropu”. Pašlaik vairāk kā pusotrs simts jauno mākslinieku ar vislielāko atbildības sajūtu gatavojas koncertam, kas 3.maijā notiks Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē.”

TAUTU FORUMS DAUGAVPILĪ

LATGOLYS SYMTGADIS KONGRESS
TAUTU FORUMS DAUGAVPILĪ
2017. gada 6. maijā

Ja tev ģerbonī sudraba cietoksnis,
Zelta lilija, Daugavas vējš,
Tad šī Dieva nolemtā vieta
Sirds visslēptākā kambarī sēž.
                              Māris Čaklais

ASV ARMIJAS EIROPĀ ORĶESTRIS UN KORIS KONCERTĒS DAUGAVPILĪ

25. aprīlī plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
ASV ARMIJAS EIROPĀ ORĶESTRIS UN KORIS
KONCERTĒS DAUGAVPILĪ

ASV armijas Eiropā orķestris ir daudzpusīgs un pieprasīts kolektīvs. Tas ietver 65 mūziķu koncertorķestri un maršējošo orķestri, 35 mūziķu ceremoniju grupu, “USAREUR Standard” džeza sastāvu, “Rhine River Ramblers” diksilenda grupu, pūtēju rokgrupu “The Musik Brigade” un klasiskus kamermūzikas ansambļus. Mūziķi orķestrī tiek pieņemti konkursa kārtībā, un lielākā daļa no viņiem pirms militārā dienesta ir bijuši profesionāli mūziķi vai mūzikas pasniedzēji. Daudziem orķestra dalībniekiem ir prestižās universitātēs un konservatorijās iegūta izglītība.

Koncerts VELTĪJUMS DEJAI

24.04 plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
Baleta studija “EntreeDance”
Aicina uz koncertu
VELTĪJUMS DEJAI

“Ir daži visīsākie ceļi uz laimi, un dejošana ir viens no tiem..”
/Vicki Baum/

Tuvojoties Starptautiskajai dejas dienai, baleta studija “EntreeDance” (mākslinieciskā vadītāja Rasita Titkova) aicina uz koncertu  “Veltījums dejai”, kurš norisināsies 24. aprīlī plkst 18.00 Vienības nama koncertzālē.

XV Starptautiskais pavasara džeza mūzikas festivāls „Jazz Joy Spring 2017”

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē,
28. aprīlī plkst. 19.30
Profesionālais pūšamo instrumentu orķestris DAUGAVA.
Soliste ILONA BAGELE.

XV Starptautiskajā pavasara džeza mūzikas festivālā „Jazz Joy Spring 2017” koncertu sniegs Daugavpils profesionālais pūšamo instrumentu orķestris „Daugava” un Latvijas Nacionālās operas soliste Ilona Bagele.  Diriģents Arnolds Grīnberts.

Pūtēju orķestra un solistes izpildījumā dzirdēsim izcilu džeza klasiku, kas vēl joprojām skanot cauri gadsimtiem, vilina skatītājus un katru reizi atklāj tiem netveramās mūzikas valdzinājumu.

XV Starptautiskais pavasara džeza mūzikas festivāls „Jazz Joy Spring 2017”

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē,
27.aprīlī plkst. 18.40 PAPANOSH (Francija)

Daugavpilī, XV Starptautiskajā pavasara džeza mūzikas festivālā „Jazz Joy Spring 2017” koncertēs viens no atraktīvākajiem franču džeza kvintetiem PAPANOSH.

Grupas sastāvā: Kentēns Gomarī (Quentin Ghomari) (trompete), Rafaels Keneans (Raphaël Quenehen) (saksofons), Sebastjēns Paliss (Sébastien Palis) (klavieres, akordeons), Tibo Seljē (Thibault Cellier) (bass), Žeremī Pjaca (Jérémie Piazza) (sitaminstrumenti).

Jazz Joy Spring 2017

XV STARPTAUTISKAIS PAVASARA DŽEZA MŪZIKAS FESTIVĀLS
„Jazz Joy Spring 2017” / Daugavpilī, 26.–28.04.2017.

26. APRĪLĪ
Vienības nama koncertzālē (biļetes cena 3.00 euro).

Plkst. 18.00
ARNOLDA GRĪNBERTA DIKSILENDS (Daugavpils).
Arnolds Grīnberts (klavieres), Jurijs Murņikovs (tenorsaksofons), Marats Zaletilo (trombons), Artūrs Duckis (basģitāra), Mihails Novikovs (sitaminstrumenti), Vitālijs Žilvinskis (trompete), Jevgeņijs Nadels ( trompete), Jurijs Ivanovs (trompete), Georgijs Kācs (klarnete).

Plkst. 18.40
ANDREJA ORLOVA JAZZ-BAND (Rīga).
Andrejs Orlovs (basģitāra), Mareks Logins (sitaminstrumenti), Andris Kauliņš (klavieres).

Plkst. 19.30
GIEDRE & JAZZ MINIATURES (Viļņa).
Giedre (vokāls), Andrejs Polevikovs (klavieres), Vytis Nivinskas (bass), Darius Rudis (sitaminstrumenti).

Daugavpils iesaistās Latvijas pusmaratonu kustībā

Pusmaratonu kustības mērķis ir izbaudīt skriešanas burvību dažādās pilsētās un dažādos gadalaikos. Daugavpilī skries pavasarī. Trešais no pusmaratoniem norisināsies mūsu pilsētā 30. aprīlī.

Skriešanas svētki Latvijā tiek rīkoti jau vairākus gadus, bet Daugavpils iesaistās pirmo reizi. Organizatori ir biedrība “”Skrien Latvija”.

Būs dažādas distances, dažādām vecuma grupām un sagatavotības līmenim, ka arī populārā nūjošana. Iedzīvotāji tiek aicināti aktīvi piedalīties, lai demonstrētu Daugavpili kā sportisku, saliedētu pilsētu.

PIE JESU

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
12. aprīlī plkst. 18.00
DAUGAVPILS SINFONIETTA
garīgās mūzikas programmā
PIE JESU

Lieldienu gaidās kamerorķestris DAUGAVPILS SINFONIETTA rīko garīgās mūzikas koncertu, kas ietver sevī dvēseliskās gaismas mirdzumu.

Programmā izskanēs D.B. Pergolēzi, H. Persela, J.S. Baha, G.F. Hendeļa, L. Vinči, T. Albinoni, A. Pērta un E.L.Vēbera mūzika.


Kalendārs